Vážení rodiče, milovníci adrenalinu a sportu,

rádi bychom Vám nabídli možnost přihlásit Vaše děti na několik akcí, které jsme připraveni v letošním roce zrealizovat. Vzhledem k současné situaci nemůžeme stoprocentně zaručit, zda bude možné akce uspořádat a proto jsme pro vás vymysleli systém, díky kterému budeme připraveni uspořádat naše akce ve velmi krátkém časovém intervalu, jakmile to opatření dovolí.
Vytvořili jsme rezervační formulář s termíny připravovaných akcí.
Ve formuláři označíte Vámi vybrané akce a po té vyplníte Vaše kontaktní údaje. Ve chvíli, kdy vláda umožní některé akce zrealizovat, budeme Vás ihned kontaktovat. V případě, že nebude možné akci v daném termínu uspořádat, budeme s Vámi takto stále v kontaktu.
Takto budeme schopni reagovat na rozvolnění téměř okamžitě a budeme tak moci pro Vaše děti připravit dokonalé akce, plné zážitků, dobrodružství, pohybu, zábavy a především plné tak dlouho očekávaných okamžiků prožitých s kamarády.
Veškeré akce budou probíhat v souladu s nařízeními vlády. Máme předběžně zamluvených několik ubytovacích zařízení pro jednotlivé akce. Ubytování vybereme na základě množství přihlášených dětí a především s ohledem na potřebná hygienická opatření.

 

FORMULAR K VYPLNĚNÍ ZDE

 


LYŽAŘSKÉ KURZY 

Možné lokality pro lyžařský výcvik: Telnice, Bouřňák – Krušné hory, Zadov – Šumava, Vysoké nad Jizerou – Jizerské hory.

Cena: 5000,- Kč V ceně je zahrnuto ubytování, plná penze, pitný režim strava, doprava, skipas, výcvik pod vedením zkušených instruktorů a mnoho různých zimních aktivit.

Na kurz je možné si vzít s sebou lyže nebo snowboard, popřípadě oboje. Kurzu se mohou zúčastnit začátečníci i pokročilí lyžaři a snowboarďáci. Dětem budou k dispozici zkušení instruktoři. Jako vždy Vás čeká celotýdenní hra, spousta zábavy, bojovek, her a závodů, a hlavně skvělá parta a mnoho nových zážitků .

 

LYŽAŘSKÝ KURZ I. 28. 2. – 5. 3. 2021

LYŽAŘSKÝ KURZ II. 7. 3. – 12. 3. 2021

 

 


LETNÍ OUTDOOROVÉ KURZY

Možné lokality pro letní outdoorové akce: Tisá – Labské pískovce, Zadov – Šumava, Chřibská, Adršpach.

Cena kurzu: 5000,- Kč. V ceně je zahrnuto ubytování, plná penze, pitný režim strava, doprava, práce instruktorů, půjčovné materiálu a mnoho různých letních aktivit.

Během kurzu si děti budou moci vyzkoušet různé outdoorové aktivity jako je lezení po skalách, jízda na kánoích, paddelboardech a na kole, lanové překážky, beach volejbal, rugby. softbal, Rocki race a mnoho další aktivit. Veškeré aktivity budou probíhat pod dohledem zkušených instruktorů.

LETNÍ KURZ I. 3. 7. – 10. 7. 2021

LETNÍ KURZ II. 31. 7. – 7. 8. 2021

 

 


ROCKI RACE A DOG ROCI RACE

ROCKI RACE, překážkový závod pro děti, dospělé a nově i pro naše čtyřnohé kamarády pejsky.
První závod bychom rádi uspořádali 25. 4. 2021 v Hostivici, pokud nám to vládní nařízení umožní.

Další termíny ROCKI RACE:

– 6.6.2021

– 5.9.2021

– 10.10.2021

Lokality závodů budou upřesněné do konce února na naši facebookových stránkách a webových stránkách www.rocki.cz.
Na letošní sezonu jsme pro Vás připravili nové ROCKI RACE trika a nové vymazlené medaile. Máme připravené nové překážky a pro letošní sezónu několik novinek, které zveřejníme po ukončení nouzového stavu. Máte se na co těšit, protože nové projekty jsme měli možnost připravovat dlouhou dobu a tak jsme si dali opravdu záležet, aby si závod užili jak začátečníci, tak i zkušení závodníci a věřte, že některé závody Vám dají opravdu zabrat. Můžete očekávat jeden opravdu dlouhý závodv pořádném terénu a převýšení a také jednu novinku v ČR
.V této sezoně uspořádáme první ROCKI DOG RACE, který se měl původně pořádat v loňském roce. Jedná se o závod se 30 překážkami. Pes musí překonat 10 překážek, člověk také 10 a společně zdolají dalších 10 překážek. Pokud pes nezvládne překážku překonat, handicap za něj splní jeho pán.

Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment